O Kancelarii

Kancelaria Empirium to profesjonalne wsparcie przedsiębiorców w trakcie kontroli i postępowaniach podatkowych a także bieżące doradztwo, polegające na dostarczaniu Klientom bezpiecznych i efektywnych rozwiązań podatkowych. Siłą kancelarii jest ekspercka wiedza podatkowa, połączona z wieloletnim i zróżnicowanym doświadczeniem zawodowym w branży podatkowej.

 

Jakub Jaroń

Założyciel - Doradca podatkowy, nr wpisu 13468. Absolwent Wydziału Prawa w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji.

Z branżą podatkową związany od roku 2006. Doświadczenie zawodowe zdobył w trakcie wieloletniej pracy w organach podatkowych. Jako inspektor kontroli skarbowej był odpowiedzialny za prowadzenie postępowań kontrolnych w zakresie podatków VAT, PIT i CIT a także nieujawnionych źródeł przychodów.

Associate w Departamencie Podatkowym Kancelarii Prawnej Skarbiec R. Nogacki, gdzie doradzał Klientom w procesach planowania podatkowego. Uczestniczył w licznych postępowaniach przed organami podatkowymi, urzędami celno-skarbowymi oraz sądami administracyjnymi. Współautor artykułów z zakresu prawa podatkowego, publikowanych m.in. w Gazecie Wyborczej czy Wprost.

Absolwent Podyplomowych Studiów Cen Transferowych i Zarządzania Podatkami w Szkole Głównej Handlowej.

Specjalizuje się w sporach z organami podatkowymi, ze szczególnym uwzględnieniem kontroli i postępowań w zakresie podatku VAT (w tym tzw. "karuzele podatkowe"). W codziennej praktyce zajmuje się również problematyką cen transferowych, budowaniem schematów podatkowych redukujących obciążenia fiskalne, bieżącym doradztwem podatkowym dla przedsiębiorców.

Prowadź swój biznes, my zajmiemy się resztąSkontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Zadbamy o wszelkie formalności, podczas gdy Ty bez stresu będziesz prowadzić swoją firmę.

Kontakt