O Kancelarii

Kancelaria prawa podatkowego z Warszawy

Kancelaria powstała z myślą o przedsiębiorcach – osobach fizycznych i prawnych, którym dostarczamy wsparcia jako doradcy podatkowi i radcowie prawni w zakresie opracowywania i wdrażania dedykowanych rozwiązań prawno-podatkowych dla prowadzonej działalności gospodarczej.

Naszą ambicją jest świadczenie najwyższej jakości usług doradczych, połączone z indywidualnym podejściem do każdego Klienta, charakteryzującym kancelarie butikowe.

Praktyka prawa podatkowego w kancelarii EMPIRIUM prowadzona jest przez kompetentnych doradców podatkowych, którzy doświadczenie zdobywali m. in. w organach podatkowych, organach kontroli skarbowej. Atutem prawników kancelarii EMPIRIUM jest dogłębna znajomość mechanizmów funkcjonowania administracji skarbowej, w tym metodyki prowadzenia kontroli i postępowań podatkowych, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny świadczonego doradztwa podatkowego. Ta wiedza jest wykorzystywana w trakcie prowadzonych sporów podatkowych z Fiskusem, w tym również przed sądami administracyjnymi.

Współpracujemy na zasadzie B2B z innymi kancelariami prawnymi oraz firmami konsultingowymi poszukującymi dla swoich klientów efektywnych rozwiązań podatkowych bądź reprezentacji w kontroli lub postępowaniu podatkowym.

Świadczymy usługi kompleksowego doradztwa prawnego na rzecz podmiotów gospodarczych, od momentu stworzenia koncepcji prawnej dla prowadzenia biznesu, rejestracji podmiotu, po etap likwidacji i zakończenia działalności gospodarczej. Wspieramy klienta w mierzeniu się z wyzwaniami życia gospodarczego angażując się merytorycznie i organizacyjnie w zlecone nam sprawy. Jesteśmy do dyspozycji zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz instytucji i organizacji.

Zespół Kancelarii

O Kancelarii

Jakub Jaroń

Partner

O Kancelarii

Adam Klęczar

Partner